Новини

15.Січ.2020

Ми щедруєм і співаєм під вікном. Щастя, долі вам бажаєм всім гуртом. Хай квітують ваші ниви золоті, Щоб життя було щасливе в майбутті.      Звучали колядки, щедрівки, засівали кожну групу.     Ось так діти старших груп ЖЦРД №55 привітали з Новорічними та Різдвяними святами увесь заклад.    

Детальніше
19.Гру.2019

     Робота з батьками – одна з важливих ланок освітнього процесу в ЖЦРД №55. Тому вихователі організували родинні свята у своїх групах. Родина і заклад дошкільної освіти – два суспільні інститути, які закладають у малюкові фундамент свого майбутнього. У них одна мета: виховати здорову, соціально адаптовану, всебічно розвинену дитину; навчити її правильно діяти, міркувати, … Продовжити читання “Родинні свята в ЖЦРД №55”

Детальніше
21.Лис.2019

      Всесвітній день дитини, 20 листопада, відзначається вже понад півстоліття по всьому світу. Це день братерства всіх дітей, розуміння, любові. Цілі свята спрямовані на добробут всіх дітей, щоб їх права дотримувалися, щоб вони жили щасливо, мали турботливих батьків і виросли достойними людьми.       Це свято не лише ряд розважальних заходів для … Продовжити читання “ЯК ЖЦРД№55 ПРИВІТАЛИ ВИХОВАНЦІВ ДИТЯЧОГО БУДИНКУ ІЗ ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ ДИТИНИ”

Детальніше
11.Лис.2019

       Проведення Міжнародного дня людей з інвалідністю ( 3 грудня) спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства, захист їх гідності, прав та благополуччя.         Тому соціальним педагогом закладу,  для дітей старших та середніх груп були проведені заняття на тему: “Ми людяні, ми толерантні!” Під час заняття була використана Лялька-персона( дівчинка … Продовжити читання “Ми людяні! Ми толерантні!”

Детальніше
07.Лис.2019

24 жовтня о 16.30  на території ЖЦРД №55 відбувся благодійний ярмарок, де діти разом із батьками продавали смаколики та прикраси виготовлені власноруч.    Зібрані гроші були витрачені на розвиток інтерактивних технологій у нашому центрі розвитку, а саме придбано підставку для інтерактивної дошки.

Детальніше
error: Content is protected !!