Новини

27.Вер.2019

Щороку в останню неділю вересня суспільство відзначає Міжнародний день людей з порушенням слуху. Сьогодні, соціальним педагогом ЖЦРД №55, у старшій та середній групі було проведено заняття “Я тебе чую!”. Під час заняття дітям було розкрито поняття “людина з інвалідністю”, “слуховий апарат” та “мова жестів”; формували доброзичливе та толерантне відношення до дітей з інвалідністю. Дякуємо ГО … Продовжити читання “Я тебе чую!”

Детальніше
04.Вер.2019

Щиро вітаємо з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього для дошкільнят починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання. Найщиріші слова подяки – педагогам, які щедро діляться з вами своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність … Продовжити читання “Колектив ЖЦРД №55 щиро вітає з днем знань!”

Детальніше
03.Чер.2019

30 травня було проведено спортивне свято до міжнародного дня захисту дітей. Під час свята діти змагалися в естафетах, розважалися під час танців та ігор з персонажом “Сонечко”. А ще діти переглянули гімнастичний танець цьогорічної випускниці ЖЦРД №55 Лоскутової Катерини. По закінченю свята переможцям і учасникам свята були вручені медалі та солодкі подарунки.

Детальніше
03.Чер.2019

Дитячий садок вже за спиною — Перший в житті випускний! Ми вас в школу проводжаємо, Щоб батьки пишалися. Лише відмінних оцінок вам бажаємо. Щоб ви з радістю вчилися, Щастя, наснаги, терпіння, І ще трохи везіння.

Детальніше
17.Кві.2019

У понеділок, 15 квітня, з метою формування у дітей моральних якостей та ціннісних орієнтирів у житті,  соціальним педагогом було організовано екскурсію дітей старшої групи до Житомирської обласної дитячої бібліотеки. Бібліотекарі радо зустріли дітей та провели екскурсію кімнатами бібліотеки, познайомивши з різними видами книг та правилами користування. Діти розважались граючи в ігри, відгадуючи загадки-обманки та співаючи … Продовжити читання “Екскурсія до Житомирської обласної дитячої бібліотеки”

Детальніше
error: Content is protected !!