Рекомендації вихователя з англійської мови

15.Кві.2020

  Хіба не дивно відчувати спорідненість з рештою світу, коли ми орієнтуємось на закриття шкіл, соціальне дистанціювання та (в деяких випадках) самокарантування?               Поки ми прагнемо зупинити розповсюдження, багато хто з нас опиняються вдома зі своїми дітьми. Якщо ви шукаєте ідеї, як заповнити дні зі своєю дитиною, яка перебуває вдома, я сподіваюся, що ця публікація … Продовжити читання “Вчитись легко”

Детальніше
03.Кві.2020

     Напевно, саме складне у вихованні дітей — це змусити їх щось робити. Особливо, якщо їм це не дуже цікаво. Наприклад, вчити англійську. Для багатьох діточок це просто мука, адже їх виривають зі звичного для них середовища проживання — з гри, де їм весело та комфортно.  «Нічого, — скажете ви, — знайдемо гувернантку зі … Продовжити читання “Граючись навчаємось”

Детальніше
26.Лют.2020

З якого віку доцільно починати вивчення англійської? Чи ефективний суперранній розвиток, коли майже з пелюшок батьки намагаються навчити дитину англійським словам чи літерам?   Вивчати мову з пелюшок — це природньо. Якщо тато розмовляє російською, а мама — українською, ви ж не чекаєте, коли дитинці виповниться три роки, щоб тоді з нею почав розмовляти тато. … Продовжити читання “З якого віку доцільно починати вивчення англійської?”

Детальніше
30.Бер.2018
Детальніше
error: Content is protected !!