Скарбничка музкерівника

02.Кві.2018
Детальніше
02.Кві.2018

Тичина Оксана Мефодіївна, музичний керівник Житомирського центру розвитку дитини № 55   Використання ІКТ в музичному вихованні дошкільників – запорука підвищення їх музично – естетичного розвитку    «Ми змінили своє оточення так радикально, що тепер повинні змінювати себе, щоб жити в цьому новому оточенні». Норберт Вінер                     Філософи і соціологи називають сучасний етап розвитку цивілізації … Продовжити читання “Стаття Тичини О.М.”

Детальніше
02.Кві.2018

Шановні батьки! Виховання патріотизму, формування у дошкільників національної самосвідомості на заняттях з музичного виховання та у повсякденному житті стає сьогодні чи не одним з найголовніших завдань музичного керівника та кожної української родини. Давайте разом вже з раннього віку виховувати у наших дітей дух українського патріотизму, формувати у них морально-духовні цінності та бажання підтримувати, захищати і … Продовжити читання “Розвиваємо патріотизм під час музичних занять”

Детальніше
02.Кві.2018

Програма розвитку дитини дошкільного віку “Українське дошкілля” Рекомендовано Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України (лист МОНмолодьспорту України від 09. 12. 2011 р. № 1/11-11601) Рік видання – 2012 Програма містить розділи: – “Ранній дошкільний вік (3-й рік життя)”; – “Молодший дошкільний вік (4-й рік життя)”; – “Середній дошкільний вік (5-й рік життя)”; – … Продовжити читання “Розділ музична діяльність за програмою “Українське дошкілля””

Детальніше
error: Content is protected !!