Скарбничка музкерівника

31.Бер.2020

      Сьогодні багато хто цікавиться, як зробити музичні інструменти своїми руками. Звичайно, виготовити скрипку чи фортепіано без спеціального навчання, матеріалів, пристосувань будинку непідготовленому до даного виду діяльності майстру не вдасться. І це факт. А от як зробити досить прості музичні інструменти своїми руками – про це цікавляться розповість ця стаття.       Будь-який предмет, з якого … Продовжити читання “Саморобні музичні інструменти для дітей: 15 ідей”

Детальніше
26.Бер.2020

     Музика в житті дитини спочатку лише фон, на який не звертають уваги. Адже дорослі вже і не пам’ятають особливості дитячого сприйняття музики, яке полягає в тому, що маленькі дітки музику ніби не чують  –  вони не реагують на неї, можуть спокійно займатися своїми справами: малювати, гратися. Звичайно, навіть таке пасивне слухання музики залишається у підсвідомості … Продовжити читання “Співайте діткам перед сном”

Детальніше
27.Лют.2020

Наочність – сила, що розвиває уважність, мислення, вона надає емоційного забарвлення пізнанню                                                                               Сухомлинський В.А.             Світ змінюється – змінюються і діти. Дитина, яка змінюється, потребує різних шляхів отримання нових знань. Процес навчання буде ефективним тільки в тому випадку, якщо дитина при цьому уважна і активна, а не тоді, коли її завантажують нецікавими фактами. … Продовжити читання “Застосування інформаційно-комунікаційних технологій в процесі музичного виховання дітей дошкільного віку, як засобу підвищення їх музично-естетичного рівня.”

Детальніше
02.Кві.2018
Детальніше
02.Кві.2018

Тичина Оксана Мефодіївна, музичний керівник Житомирського центру розвитку дитини № 55   Використання ІКТ в музичному вихованні дошкільників – запорука підвищення їх музично – естетичного розвитку    «Ми змінили своє оточення так радикально, що тепер повинні змінювати себе, щоб жити в цьому новому оточенні». Норберт Вінер                     Філософи і соціологи називають сучасний етап розвитку цивілізації … Продовжити читання “Стаття Тичини О.М.”

Детальніше
error: Content is protected !!