Рекомендації інструктора з фізкультури та хореографа

21.Кві.2020

    Щиро вітаю Вас, шанувальників здорового способу життя. Сьогодні мова піде про руховий режим дошкільника. Обсяг рухової активності – величина індивідуальна і постійна для кожної дитини, що відбувається під впливом генетичної програми і середовища. Надмірно висока або низька рухова активність однаково несприятливі для розвитку дитини. Тому уважно вивчаймо потребу наших малюків у рухах.   … Продовжити читання “Рухова активність дошкільника”

Детальніше
07.Кві.2020

     Йога – чудовий вибір для батьків, які хочуть призвичаїти малюка до занять спортом або інших видів корисної активності. Однак, як зацікавити дитину цими вправами, знають не всі, адже на заняттях із дорослими їй може бути нудно. До того ж, якщо постійно стежити за малюком, буде складно сконцентруватися на правильному диханні й техніці виконання вправ. Тож вам стане в … Продовжити читання “Йога для дітей: вправи в малюнках”

Детальніше
24.Бер.2020
Детальніше
24.Бер.2020

    Колектив нашого дошкільного закладу   активно працює над впровадженням в навчально-виховний процес здоров’язбережувальних та здоров’ятворчих технологій.     Однією з таких технологій є заняття в гуртку «Дитячий фітнес» для дітей старшого дошкільного віку, на заняттях якого наші вихованці опановують різні види дитячого фітнесу, один із яких степ – аеробіка.     Степ-аеробіка – це … Продовжити читання “Гурток «Дитячий фітнес» (степ – аеробіка)”

Детальніше
24.Бер.2020

       З найдавніших часів у культурі будь-якого народу м’яч служив предметом для ігор і розваг. Практично кожна дитина з раннього віку знайома з ним. Вибір м’ячів в даний час досить широкий: за розміром, кольором, якістю і призначенням. Порівняно недавно з’явилися м’ячі – фітболи (від англ. Fitball; fit – оздоровлення, ball- м’яч) – це … Продовжити читання “ФІТБОЛ – ЦЕ БІЛЬШЕ НІЖ М’ЯЧ!”

Детальніше
error: Content is protected !!