Рекомендації інструктора з фізкультури та хореографа

25.Січ.2021

     Фізкультурно-оздоровчу роботу в дошкільних закладах проводять, аби забезпечити рухову активність дітей та сприяти їхньому повноцінному фізичному розвитку.       Організація протиепідемічних заходів на заняттях з фізкультури в закладі дошкільної освіти №55  здійснюється відповідно до вимог наказу Міністерства охорони здоров’я України від 24 березня 2016 року № 234 «Про затвердження Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів» … Продовжити читання “Система фізкультурно – оздоровчої роботи в дошкільному навчальному закладі під час локдауну”

Детальніше
12.Жов.2020

 

Детальніше
21.Кві.2020

    Щиро вітаю Вас, шанувальників здорового способу життя. Сьогодні мова піде про руховий режим дошкільника. Обсяг рухової активності – величина індивідуальна і постійна для кожної дитини, що відбувається під впливом генетичної програми і середовища. Надмірно висока або низька рухова активність однаково несприятливі для розвитку дитини. Тому уважно вивчаймо потребу наших малюків у рухах.   … Продовжити читання “Рухова активність дошкільника”

Детальніше
07.Кві.2020

     Йога – чудовий вибір для батьків, які хочуть призвичаїти малюка до занять спортом або інших видів корисної активності. Однак, як зацікавити дитину цими вправами, знають не всі, адже на заняттях із дорослими їй може бути нудно. До того ж, якщо постійно стежити за малюком, буде складно сконцентруватися на правильному диханні й техніці виконання вправ. Тож вам стане в … Продовжити читання “Йога для дітей: вправи в малюнках”

Детальніше
24.Бер.2020
Детальніше
error: Content is protected !!