Поради практичного психолога

03.Кві.2020

    Карантин в закладах освіти триває і в більшості випадків батьки перебувають вдома зі своїми дітьми, ми тривожимося, ми хвилюємося, а наші діти це відчувають і тривожаться ще більше, адже у них ще несформована психіка і тому вони більш важко переживають стан тривожності. Як зняти стан тривожності у дітей?     По перше, рекомендується … Продовжити читання “Як не перетворити дім на пастку для батьків та дітей – корисні поради”

Детальніше
03.Кві.2020

     Інформаційна епоха диктує свої закони і висуває свої вимоги. ЗМІ супроводжують життя не тільки дорослих, а й дітей. Телевізор, комп’ютер, відео давно і міцно ввійшли у життя дитини, починаючи з перших років їх існування. У багатьох сім’ях, як тільки дитина навчиться сидіти, її саджають перед екраном, що заміняє живе спілкування з близькими, бабусині … Продовжити читання “Вплив засобів масової інформації на психіку дітей”

Детальніше
02.Кві.2020

  Людина, яка не вміє керувати своїми емоціями, є емоційно незрілою. У міру своєї зрілості, кожен із нас повинен навчитися емоційної інтелігентності, тобто здатності без праці стримувати ті чи інші емоції. На жаль, сьогодні ми бачимо протилежну картину: на вулиці, в магазині люди виливають один на одного океан емоцій і почуттів, що накопичилися за день. … Продовжити читання “Як навчитись керувати власними емоціями”

Детальніше
16.Січ.2019
Детальніше
18.Тра.2018

Здавалося б, зовсім недавно ви мріяли про той час, коли ваша дитина піде до школи. І ось той довгоочікуваний день настав – 1 вересня! З ним у кожного пов’язані світлі та хвилюючі спогади, адже в пам’яті надовго закарбовується той день, коли вперше переступаєш поріг школи. Батьки завжди хвилюються, як навчатиметься їхня дитина, чи стане цей … Продовжити читання “Як підготувати дитину до школи”

Детальніше
error: Content is protected !!