Скарбничка соціального педагога

01.Чер.2020

   Лінію, яка відтепер діє за номером 0 800 500 225, відкрили у Міжнародному жіночому правозахисному центрі «Ла Страда-Україна». Тут маленькі українці знайдуть підтримку та пораду стосовно своїх проблем, якими їм нема з ким поділитися. Батьки, вчителі та вихователі матимуть змогу оперативно отримати індивідуальну консультацію стосовно порушень прав дітей. Дзвінки на лінію – безкоштовні як … Продовжити читання “Національна дитяча “гаряча” лінія довіри”

Детальніше
28.Кві.2020

Чому діти крадуть? Над такими питаннями розмірковують не тільки батьки та педагоги, а і соціальні педагоги. Якщо до таких злодійкуватих дій вдаються діти з неблагополучних сімей, то тут усе нібито зрозуміло.  До крадіжок їх спонукає звичайне бажання вижити. А ось чому крадуть діти із благополучних сімей? – Вік від чотирьох до шести років уважається раннім. … Продовжити читання “Що робити коли дитина краде?”

Детальніше
13.Кві.2020

Є речі за які не можна карати дітей, в іншому випадку це призводить до заниження їхньої самооцінки. Зберігайте!Джерело #небийдитину

Детальніше
13.Кві.2020

     В Україні працює державна «гаряча лінія»  з попередження домашнього насильства. Сервіс цілодобово доступний за номерами 15-47, 0 800 500 335.     Дзвінки є  безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.   На «гарячій лінії» надаються юридичні, психологічні та інформаційні консультації чоловікам та жінкам щодо питань попередження та протидії домашньому насильсту, протидії торгівлі людьми, питань, пов’язаних з … Продовжити читання “ПРАЦЮЄ ДЕРЖАВНА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» З ПОПЕРЕДЖЕННЯ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА”

Детальніше
07.Кві.2020
Детальніше
error: Content is protected !!