Скарбничка соціального педагога

04.Бер.2021
Детальніше
17.Лис.2020

16 листопада у всьому світі відзначається Міжнародний день толерантності. Толерантна людина — це людина, яка з повагою ставиться до інтересів, звичок, вірувань інших людей, прагне зрозуміти їх і досягти взаємної згоди без застосування насильства, тиску.

Детальніше
06.Лис.2020

     1. Роз’ясніть дитині важливість захисту         своєї та чужої конфіденційної інформації: не можна викладати в інтернет інформацію про сім’ю та її фінансові справи, адреси проживання та навчання, номери телефонів, кредитної картки та банківські дані; нікому, крім батьків, не можна називати власні паролі до інтернет-сервісів (навіть найкращим друзям).       … Продовжити читання “«ДІТИ В ІНТЕРНЕТІ: ЯК НАВЧИТИ БЕЗПЕЦІ У ВІРТУАЛЬНОМУ СВІТІ»”

Детальніше
25.Вер.2020

Як батькам стати прикладом для наслідування?     Ви вже є прикладом для наслідування. Кожного разу, коли ви кажете що-небудь, робите певну дію або реагуєте на когось чи щось, ваша дитина спостерігає за вашою поведінкою. Саме так малюки отримують мовні навички й у результаті починають розмовляти. Дошкільнята уважно спостерігають за батьками, оскільки осягають і перевіряють … Продовжити читання “Батьки як важливий приклад для наслідування”

Детальніше
24.Вер.2020
Детальніше
error: Content is protected !!