Сторінка соціального педагога

10.Гру.2018

    Насильство — це застосування силових методів або  психологічного тиску за допомогою погроз, свідомо спрямованих на слабких або тих, хто не може чинити опір.  Які існують різновиди насильства: Фізичне – застосування дорослими сили: побої, ляпаси, стусани, удари кулаком, викручування, заламування рук, позбавлення нормальних умов життя, що може призвести до порушення фізичного стану, смерті. Психологічне –  навмисне приниження … Продовжити читання “Я проти насилля. А ти?”

Детальніше
23.Жов.2018

       Для сучасних дітей комп’ютер та інтернет уже стали обов’язковими, замінивши багато речей, які для їхніх батьків були невід’ємними складовими життя. Бібліотека, кінозал, ігрова кімната, зв’язок з друзями через соцмережі — все це в одному місці. І перелік можна продовжувати. Зазвичай батьки, купуючи дитині дорогий гаджет, сподіваються, що основне, для чого його використовуватиме … Продовжити читання “«Смертельні ігри, в які граються діти»”

Детальніше
05.Вер.2018

«Їж сам, тому що в садочку ніхто годувати тебе не буде» Такою установкою ви формуєте в дитини негативне ставлення до дошкільного навчального закладу. Крім цього, дитина може відчути себе покинутою і позбавленою турботи. Краще скажіть своїй дитині, який він дорослий і самостійний і що вам дуже подобається спостерігати за тим, як він їсть сам. «Не … Продовжити читання “ЩО НЕ МОЖНА ГОВОРИТИ ДИТИНІ, ЯКА ЙДЕ В ДИТЯЧИЙ САДОК?”

Детальніше
23.Тра.2018

        Коли батьки дізнаються про інвалідність дитини або інше хронічне захворювання, вони вступають у життя, повну сильних емоційних переживань, важких виборів, взаємодії з різними фахівцями та постійної потреби в інформації і послугах. Поради батькам: Знайдіть інших батьків дитини з інвалідністю і попросіть їх допомогти        Існує багато організацій і груп батьків дітей-інвалідів, … Продовжити читання “Поради батькам, які виховують дитину з особливими потребами”

Детальніше
02.Кві.2018

«Расизм – проблема сучасності. Чи справді хтось гірший чи кращий за інших?»  Расизм – це дискримінація особистостей, суспільних груп або частини населення, або ж груп людей, політика переслідувань, принижень, завдання ганьби, насильства, нагнітання ворожнечі та неприязні, поширення відомостей, що паплюжать людину або частину людей; завдання шкоди за ознакою кольору шкіри, етнічною, релігійною або національною приналежністю. … Продовжити читання “Расизм- проблема сучасності. Чи справді хтось гірший чи кращий за інших?”

Детальніше
error: Content is protected !!