Фахівці рекомендують

04.Бер.2021
Детальніше
25.Січ.2021

     Фізкультурно-оздоровчу роботу в дошкільних закладах проводять, аби забезпечити рухову активність дітей та сприяти їхньому повноцінному фізичному розвитку.       Організація протиепідемічних заходів на заняттях з фізкультури в закладі дошкільної освіти №55  здійснюється відповідно до вимог наказу Міністерства охорони здоров’я України від 24 березня 2016 року № 234 «Про затвердження Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів» … Продовжити читання “Система фізкультурно – оздоровчої роботи в дошкільному навчальному закладі під час локдауну”

Детальніше
24.Гру.2020

Міністерство освіти і науки спільно з ЮНІСЕФ Україна запускають кампанію НУМО про важливість дошкільного розвитку. Кампанія допоможе батькам зрозуміти необхідність високоякісного дошкільного навчання, побудувати ефективну комунікацію з дитсадками та допомогти розвивати навички в дітей. «Розвиток якісної та доступної дошкільної освіти є дуже важливим. Особливо актуально це в контексті Нової української школи: дошкілля має бути синхронізоване … Продовжити читання “КОНТЕНТ-ПЛАТФОРМА, ПОРАДИ ПСИХОЛОГІВ, ЧАТБОТ – МОН ТА ЮНІСЕФ В УКРАЇНІ ЗАПУСКАЮТЬ КАМПАНІЮ НУМО ПРО ВАЖЛИВІСТЬ ДОШКІЛЬНОГО РОЗВИТКУ”

Детальніше
17.Лис.2020

16 листопада у всьому світі відзначається Міжнародний день толерантності. Толерантна людина — це людина, яка з повагою ставиться до інтересів, звичок, вірувань інших людей, прагне зрозуміти їх і досягти взаємної згоди без застосування насильства, тиску.

Детальніше
06.Лис.2020

     1. Роз’ясніть дитині важливість захисту         своєї та чужої конфіденційної інформації: не можна викладати в інтернет інформацію про сім’ю та її фінансові справи, адреси проживання та навчання, номери телефонів, кредитної картки та банківські дані; нікому, крім батьків, не можна називати власні паролі до інтернет-сервісів (навіть найкращим друзям).       … Продовжити читання “«ДІТИ В ІНТЕРНЕТІ: ЯК НАВЧИТИ БЕЗПЕЦІ У ВІРТУАЛЬНОМУ СВІТІ»”

Детальніше
error: Content is protected !!